אהבה בעמק: להתחתן בדשא של קיבוץ הילדות

23/06/2015 | מאת: אלה בידר | צילום: רועי חרמוני |

ביום בו שבר שגיא ירמיהו את הכוס בפני רעייתו הטרייה, תמי, השניים חגגו 4 שנות היכרות. הוא מהנדס מכונות בן 28, היא בעלת תואר שני בשירותי אנוש, בת 28 גם. הם מתגוררים בקיבוץ מזרע ומתענגים על נופו המרהיב של עמק יזרעאל. הפגישה הראשונה הייתה ביום הסטודנט "ירוק בעמק" של מכללת עמק יזרעאל. אחרי ששגיא ראה את תמי בין ההופעות, הוא בירר דרך חברה משותפת ומשם הכל היסטוריה.

adom01

הנוף של העמק האהוב עליהם כל כך הוא חלק בלתי נפרד מסיפור האהבה המקסים הזה. הצעת הנישואין תפסה מקום באחד המצפים המשקיפים על העמק, לצד פק"ל קפה בערב ראש השנה. "הלכנו למאגר המים באזור הקיבוץ, עם בקבוק יין וטבעת שמאז היא בבעלות תמי", מספר לנו שגיא.

לשניים היה ברור שתהיה זו חתונת אביב מופלאה בשטח הקיבוץ. "מבחינת תמי לא הייתה קיימת אופציה אחרת מאשר חתונה בקיבוץ", אומר שגיא. "עם זאת, רצינו לוודא שאנחנו ממצים את כל האפשרויות. אחרי סבב שערך כמה שבועות, הבנו שאפשר בהחלט להרים אירוע שיהיה לא פחות טוב מכל מקום אחר שבהכרח גם יעלה יותר, ומשם התחלנו להתגלגל".

הדבר הראשון שהניע את התוכניות היה האוכל. "את קייטרינג אדום הכרנו קודם לכן כשהתארחנו בחתונה משפחתית מוצלחת מאוד בגן האירועים בת הגלבוע. ידענו מהרגע הראשון שאדום זה ללכת על בטוח, ולכן זו הייתה הבחירה הראשונה והיחידה. למעשה את הטעימות עשינו רק בבחירת המנות, חודש בלבד לפני החתונה".

אבל היה כאן אתגר לא פשוט. השניים תכננו אירוע שטח, דבר המצריך לוגיסטיקה ושינוע של ציוד, צוות הקמה ועוד. "מהרגע הראשון שפגשנו את אסף מאדום, שמחנו שעומד לצדנו בחור שיהיה שם לכל דבר, ואין ספק שהיו לא מעט עניינים שהוא נדרש לעזרה בארגון אירוע השטח שלנו. שלושה שבועות לפני, עשינו פגישת ספקים בה סגרנו את כל הפינות ויצאנו לדרך. ידענו שעם צוות טוב, בסוף הכל יהיה טוב".

adom03

adom05

וכך באמת היה. מלבד תקתוק של כל הקמת האירוע, נהנו שגיא ותמי ממזג אוויר נפלא, יום אחרי שרב מהביל במיוחד. "לשמחתנו, המאווררים עמדו יתומים בצד. זו הייתה חתונה בהזמנה". החתונה בהזמנה נמשכה עד שלוש לפנות בוקר בחגיגה גדולה של טירוף חושים, אושר אדיר ותיאבון גדול. "לימים אחרי שנרגענו מהאירוע וחזרנו לנשום, התחילו להגיע הידיעות על מגשי אנטריקוט שפשוט לא הפסיקו להגיע, הקינוחים שהגיעו לביקור ברחבת הריקודים וליושבים בשולחנות, ושהכל היה עשוי בצורה מושלמת, למעשה ידענו שבדיוק כך יהיה.

זו הזדמנות טובה להודות לכולם. היה בערב הזה אוסף נדיר של משפחה וחברים שעשו לנו את האירוע לאירוע קצה של פעם בחיים, חגיגה משוגעת".

לוקיישן: מדשאות קיבוץ מזרע
קייטרינג: אדום
עיצוב: מירב נחימוב
צילום: רועי חרמוני
בר: לולה בר
מוזיקה: דדי אלוני – Y Music
דוכן פרחים : גפן

adom07

adom04

adom08

adom09

adom10

adom11