ביקשה לקנות מחשב ויצאה עם חתן

19/07/2015 | מאת: אלה בידר | צילום: רועי טל |


שידוך פושר הוביל לאהבה גדולה שנגמרה בחתונה כפרית במושב :הדר וכפיר הם הוכחה שלא תמיד צריך פרפרים על ההתחלה, לפעמים כדאי לתת להם קצת להתבשל, אבל כשהם באים – הם עפים בלהקה. סיפור החתונה המקסים של זוג המושבניקים שעוד שנייה יעשו את זה בברלין

00166

הסיפור של הדר, גננת בת 22 ממושב נוב ברמת הגולן וכפיר, 25, שעובד ביקב שאטו גולן וגר במושב אליעד, לא מתחיל בזיקוקי דינור ופרפרים בבטן. הוא יותר דומה לקומדיה רומנטית אשר הולכת ומתפתחת, אם תרצו. במפגש הראשון ביניהם שנעשה בעקבות שידוך של אחיה של הדר וידידה של כפיר, לא נרשמו ניצוצות מצד הצדדים. אבל זמן לא רב אחר כך, הדר ביקשה לקנות מחשב, היא פנתה לכפיר המומחה, וכאן מגיעה התפנית בעלילה שלנו.

עם המחשב החדש, נכנסה גם אהבה גדולה. השניים נסעו לטיול אופנועים בהודו ובטן גב בתאילנד ודגמנו זוגיות נפלאה. בשובם לארץ, אמה של הדר לא בחלה בשום אמצעים ורמזה לבחור בעדינות-מה שהגיע הזמן לעשות את זה חוקי. כמה בעדינות? ובכן, היא הביאה לו את טבעת אירוסין שלה בירושה. לשמחתה, כפיר הבין טוב מאוד מה עליו לעשות, וחודש לאחר מכן הוא הציע עם אותה טבעת מיתולוגית.

כזוג שנולד וחי ברמת הגולן, היה ברור לשניים שאת החתונה הם רוצים לעשות בנוף המוכר להם כל כך "רצינו לקיים את האירוע במטע זיתים של ההורים של כפיר, אבל הבנו שאירוע בשטח פתוח דורש הרבה מאוד עבודה, טפסים, בירוקרטיה וארגונים", מספרת לנו הדר. "אז בחרנו בדבר הטוב ביותר – בדשא המרכזי של מושב אליעד והמטרה הייתה לקיים חתונה שעוד לא הייתה כמותה במושב".

00015

00033

00102

00124

00115

"הכל היה על טהרת הלוק הכפרי - חציר, מריצה ישנה, הכספת הייתה כד חלב ישן, סלסלאות של פירות היו פזורות סביב המתחם, חופת במבוק בתוך חורשת אורנים ועיצוב בגווני לבן וסגול", אומרת הדר.

האווירה הטבעית והכפרית השרתה נינוחות רבה ורוגע ממכר גם בהדר וכפיר ביום עצמו. "זה היה יום מגניב, התארגנו בבית, ואת הצילומים עשינו במושב. ברגע שהגענו למתחם החתונה, הכל זכור לנו במקטעים: החופה, הריקודים, האוכל. מה שכן, הקייטרינג היה מדהים. אנשים עדיין מדברים על האוכל, בד בבד גם משבחים את השירות. ואנחנו נהנינו מיחס אישי וחם, מה שהיה הכי חשוב לנו במסע האישי שלנו".

ואיך ממשיכים מכאן? בטיסה לירח דבש לגרמניה והולנד, ובעוד כחודש וחצי, מתכנן הזוג הטרי לעבור לברלין לתקופה. וילדים? ובכן, תנו להם להתמקם קודם בגרמניה, ואז נשב להם על הראש (או שנפנה לאמא של הדר. היא כבר תעשה את זה הכי טוב). אבל בינינו - הם כבר אמרו לנו שהם בונים על שלושה או ארבעה, אנחנו נזכור להם את זה. מזל טוב ובהצלחה!

הספקים שלנו:

קייטרינג - אדום
בר - לולה בר
צילום סטילס - שי אשכנזי
צילום וידאו - ליאורה זייצב
איפור ושיער - עדי רודיק
רב - אביה רוזן
דיג'יי - דולב סוקו
תאורה והגברה - ג'יל קול אור

00043

00081

00197

00256

00198