קייטרינג בשרי בצפון


הקייטרינג הבשרי הכשר של חברת אדום אינו מתפשר בכל הנוגע לאיכות הבשר, המיובא תחת השגחה אישית בעיקרו מארגנטינה. כל נתח בשר נבחר בקפידה ומקבל את היחס הראוי לנתח באיכות משובחת, החל משלב היישון דרך התיבול, ולאחר מכן הצלייה, הפריסה וההגשה היישר אל הצלחת שלכם – בהתאם לתפריט האירוע כמובן.

בשר שנוגע בכל החושים

קייטרינג בשרי הוא לא רק חוויה של טעמים, כי אם גם של ניחוחות וצורות הגשה. במהלך הצלייה בוקעים ריחות מגרים, פותחים את תיאבון האורחים ומייצרים ציפייה. אנו נהנים לייצר את החוויה החושית הזו על ידי שיטות צלייה ייחודיות, חלקן מסורתיות וחלקן כאלה שפותחו על ידינו. בין שיטות הצלייה נציין את מדורת הקריוז'ו המצטיינת בצלייה איטית על מדורה גלויה ואת המעשנת הצולה את הבשר בעישון חם תוך שימוש בעץ הדרים בלבד כחומר בערה.

קייטרינג אסאדו – על קצה המזלג

באופן מסורתי, האסאדו מתאר שיטת צלייה ייחודית של בשרים על גריל או על אש גלויה, כאשר הנתח הינו סוג מסוים של בשר בקר אשר נחתך על פי מתווה רוחבי. מכיוון שהבשר המשובח הוא העיקר, לא מניחים את בשר האסאדו במשרה לספיגת טעמים. מהאסאדו מפיקים את המקסימום על ידי צלייה איטית.

להבין את המסר מאחורי המסורת

תהליך הכנת אסאדו אורך זמן רב ומחייב השקעה בתכנון מראש, דיוק בהכנה והקפדה על טיב חומרי הגלם. משך הכנתו של אסאדו הוא כשעתיים, ואופן הגשתו המסורתי מתבצע אצלנו באדום על מגש מחומם. לחברתינו תשוקה רבה לתחום הבשר, ולכן, שכללנו את שלבי ההכנה וההגשה של האסאדו לכדי אמנות של ממש. מזומנת לאורחים חגיגה של טעמים לצד הנאה אסתטית מעיצוב כלי ההגשה וסידור הבשר.

שיטות ההגשה של אדום

חברת אדום מגשימה את ההבטחה שמעוררים הניחוחות העוטפים את האירוע על ידי הגשת המנות אל מרכז השולחן כך שכל המסובים יוכלו ליהנות ממנו בו זמנית. כדי לשמור על חומו של הבשר על שלל טעמיו ועסיסיותו, מוגש הבשר על גבי גרילים קטנים שבהם פחמים לוהטים. חברת אדום המתמחה בקייטרינג בשרי מיומנת בשימור קסם ה"ביחד" בכל צורת הגשה, הן לשולחנות והן באפשרות הגשה במזנונים,כל זאת לפי בקשתכם.

בקייטרינג אדום לא מתפשרים על הדרישות הקפדניות ונשענים על הניסיון עתיר השנים בתחום, נסיון שהחל בארגנטינה לפני 30 שנה, כדי לספק קייטרינג בשרי מן השורה הראשונה המתמחה באסאדו. חשוב לבחור במומחים ביותר בתחום, המכבדים ואוהבים את מסורת הצלייה הייחודית.

adom catering05

 

אדום קייטרינג - קייטרינג בשרי 1

adom catering15

 

 

אדום קייטרינג - קייטרינג בשרי 3

אדום קייטרינג - קייטרינג בשרי 4

אדום קייטרינג - קייטרינג בשרי 5