הדרכים הכי טובות לנסוע לחתונה שלכם

25/07/2016 | מאת: עדי טאוב | צילום: אדום |

היום הגדול הגיע, דאגתם לרב, לשמלה, להזמנות, בדקתם שהדיג'יי יודע בדיוק איזו גרסה של שיר החתונה שלכם תתנגן ברגע שאתם נכנסים לחופה, ו-וידאתם שמנהל האירוע זוכר שבשולחן של המשפחה יש 3 מנות טבעוניות. החברים מוכנים, קניתם צעצועים לרחבה, המאפרת מחכה לך על הבוקר אבל... רגע, איך בעצם את מגיעה אל המאפרת? ואיך אתה מגיע לאסוף את כלתך לעתיד? ואיך שניכם מגיעים לאולם החתונה? נדמה שהפרט הזה, שהוא לא פחות מקריטי, נשמט לעיתים רבות ממוחם של זוגות צעירים, למרות שהם מרגישים שהם טיפלו כבר בכל הפרטים האפשריים, אז אנחנו כאן כדי להזכיר לכם שגם אם תבחרו במונית, השכרת לימוזינה לחתונה, או אפילו הליכה ברגל – אתם חייבים להחליט איך אתם מגיעים לחתונה, ועדיף שלא ברגע האחרון!

השכרת לימוזינה לחתונה

אולי יש אנשים שיחלקו על הקביעה הזאת, אבל השכרת לימוזינה לחתונה זו הדרך הכי קלאסית להגיע אליה. אתם מתניידים ברחבי העיר ברכב ענק, לבן או שחור, מתרווחים במושב האחורי וחושבים לעצמכם "לימוזינה זה מגניב! אולי נקנה כזאת גם בתור רכב פרטי?" הלימוזינה מאפשרת לכם להכניס גם את החברים שמלווים אתכם ביחד לנסיעה, ואתם יכולים לשמוע מוזיקה, לשתות, לאכול, להתרגש ביחד לקראת החתונה ולהרגיש כמו מלכים ליום אחד.

מסנג'רים את החבר הכי טוב

אפשרות נוספת, ואולי קצת יותר זולה, היא לבקש טובה מהחבר הכי טוב \ האח \ הגיס \ השכן או כל אדם אחר שאתם מוכנים להרוס לו את החתונה שלכם. למה להרוס, אתם שואלים? הנהג הוא האדם היחיד שחייב להשאר פיכח במהלך כל החתונה, ואפילו לא יכול להרים אתכם כוס אחת של "לחיים". לרוב, הנהג יהיה אדם קרוב אליכם מאד, כזה שירצה לשתות ולשמוח אתכם, אבל ההנאה הזו נמנעת ממנו, מה גם שהוא מחויב להשאר אתכם עד לרגע האחרון של החתונה, אחרי ששילמתם את הצ'קים לספקים, העברתם טיפים למלצרים, בדקתם שאבא לקח הביתה את השאריות של צלעות הטלה שהאולם ארז לו והכלה כבר מזמן נרדמה על עמדת התקליטן. מצד שני, אין אדם שיסרב לכבוד הזה, וכל מי שתבקשו ממנו ישמח לעמוד לשירותכם, גם אם זה אומר להעביר ערב שלם בצלילות מוחלטת.

רכבים מיוחדים

מלבד השכרת לימוזינה לחתונה, תוכלו להשכיר גם מגוון רכבים אחרים, שיתאימו לאופי שלכם. בין האפשרויות – ואן ענק ומיושן בסגנון שנות ה-70' עם חלונות לאורך כל הרכב, אותו ניתן לקשט בהתאם לרצונות שלכם, המגיע עם נהג צמוד שיקח אתכם למחוז חפצכם, רכבי קלאסיקה ואספנות אותם ניתן לשכור (המגיעים לרוב ללא נהג) או אפילו לבחור בנסיעה במוניות. נשמע מעט פשוט מדי בשביל היום החגיגי בחייכם, אבל אין ספק שזו אופציה משתלמת, זולה ונוחה מאד, במיוחד אם אולם החתונה ממוקם בתוך עיר מרכזית.

בסופו של דבר, לא משנה באיזה רכב תבחרו לנסיעה, כל עוד השותף או השותפה שלכם לנסיעה הם הבחירה הנכונה שלכם. מזל טוב! 

limousine