מנציחים את האירוע שלכם עם מגנטים איכותיים – מצוין לכם, מצוין לאורחים

14/09/2016 | מאת: עדי טאוב | צילום: אדום |


אם פעם לא היינו יכולים לדמיין את החתונה שלנו ללא מוזיקה או ללא אוכל הרי שהיום אין אף חתונה או כל אירוע אחר שאינו כולל בתוכו צילומי מגנטים. הנצחת האירוע בעזרת המגנטים היא חובה, מדובר במרכיב שכיח מאוד באירועים וצילומי המגנטים מצוינים גם לחתן והכלה שיכולים להשאיר לעצמם מזכרות יקרות ערך וגם לאורחים שיכולים להיזכר ביום המיוחד שלכם בכל פעם מחדש. המגנטים חייבים להיות איכותיים ועמידים אחרת המזכרות שאתם כל כך משקיעים בהן והצילומים שאתם רוצים שיישארו אתכם לנצח יתבלו וייהרסו לאחר זמן קצר. מגנטים איכותיים יכולים להחזיק שנים רבות מבלי לאבד מערכם וצבעם וזו בדיוק האיכות שאתם מחפשים לאירוע החתונה הקרוב שלכם.

מגנטים לאירועים – בכל הגדלים ועם כל העיצובים

מגנטים לאירועים ממלאים עבורכם שני צרכים עיקריים: הם גם משאירים לכם ולאורחים שהגיעו וכיבדו אתכם מזכרת מאירוע בלתי נשכח וגם מאפשרים לכם להביע הערכה ולהגיד תודה לכל אורח ואורחת בצורה מיוחדת. מגנטים לאירועים לא מכילים רק תמונה ומסגרת אלא גם את העיצוב הייחודי שאתם בוחרים שכולל גם משפט המכוון היישר ללב של האורחים. כמובן שאתם יכולים גם להחליט על הגודל של המגנט וזו לחלוטין הבחירה שלכם. שאתם בוחרים צלם מגנטים לאירועים אתם למעשה בוחרים את התחושה שאיתה ייצאו האורחים מהחתונה או האירוע שלכם. אורחים שייצאו מהאירוע עם תמונה יפה ואיכותית ייצאו עם תחושה אדירה של סיפוק רב לעומת אורחים שלא קיבלו את מבוקשם לגבי המגנטים וייצאו עם תחושה חמצמצה מעט מהיום המאושר של חייכם. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר- שאתם בוחרים צלם מגנטים בחרו את הצלם שיכול לעשות עבורכם את העבודה הטובה ביותר.

צלמי מגנטים לאירועים – שכמות ואיכות משתלבים ביחד

אחד הדברים הראשונים שעולים בעת הזמנת צלם מגנטים זו הכמות של המגנטים שיישארו לאורחים בסוף האירוע. צלמי מגנטים לאירועים שמכבדים את עצמכם יספקו לכם מגנטים ללא הגבלה, כלומר יוציאו כמות נכבדת שתספיק לכל האורחים ויפתחו את התמונה יותר מפעם אחת במידה ומדובר בתמונה עם מספר אנשים.דבר חשוב נוסף הוא המהירות שבה ייצאו המגנטים. לאורחים בחתונה לא תמיד יש סבלנות לחכות למגנטים וכבר אחרי הפלאש רצים ללוח המגנטים לבדוק האם התמונה שלכם כבר שם. אנשי מקצוע שמבינים עניין ומבינים לליבם של הלקוחות יעשו כל מאמץ להוציא את המגנטים בשיא המהירות כדי שכולם יוכלו גם ליהנות מהתמונה שיצאה וגם לקבל אותה הכי מהר שאפשר. לא מעט פעמים במהלך חיינו אנו נתקלים בדילמה שבה אנו צריכים להחליט מה יותר חשוב- האיכות או הכמות. במקרה של צילומי מגנטים חלה חובה על הצלמים לשלב בין האיכות והכמות בצורה מושלמת אחרת האורחים יכולים לצאת קצת מאוכזבים. יש הרבה מאוד דרכים להפוך את האירוע הקרוב שלכם לאירוע מושלם, אין ספק שלמגנטים תהיה השפעה מכרעת על כך.

המאמר באדיבות מגנטוס – מגנטים לאירועים

adom catering06