המדריך המלא לחתונת חורף בלתי נשכחת

03/01/2017 | מאת: עדי טאוב | צילום: אדום |

תקופת החורף עשויה לתפוס צורות שונות בתודעה של אנשים שונים. יש שרואים אותה בתור תקופת יובש – עצובה ומדכאת, בעוד אחרים רואים בה הזדמנות לקסם כסוף ואמיתי, לרומנטיקה שקטה המאופיינת בקול נפילת הגשם ובשקט של צמיחת העצים והצמחים. על בסיס זה, ניתן להפיק חתונת חורף מיוחדת במינה. להלן מספר דקויות שחשוב לקחת בחשבון בעת תכנון אירוע חורף.

כדאי לסגור אולם מראש

לא כל אולם מתאים לעריכת אירועי חורף. יתר על כן, קיימים גני אירועים בשרון שסגורים בכל תקופת החורף, אך יש כאלה שדווקא מציעים לחתונת חורף מחירים מיוחדים. פעמים רבות, על מנת ליהנות מאפשרויות אלה חשוב לסגור את המקום לפחות חצי שנה מראש. כמו בתכנון של כל אירוע אחר, גם חתונת חורף איננה פרויקט אותו מבצעים ברגע האחרון.

מתכננים אטרקציות מותאמות לחורף

חתונת חורף יכולה להיות הרבה יותר אינטימית, רומנטית ומיוחדת מאשר חתונה בקיץ, אך על מנת שכך יהיה, חשוב להפיק אותה על פי כללי המשחק של החורף – כלומר, האטרקציות הקיציות האופייניות לגן פתוח או צילומי תמונות בחוץ עשויים לא להתאים לחורף. עם זאת, הנוף הירוק והקריר ביום יכול לאפשר תמונות "סיפור אהבה" הרבה יותר מיוחדות מאשר בקיץ. על מנת לנצל את כל הייחודיות של חתונות בחורף, יש למצוא את אנשי המקצוע המיומנים במתן פתרונות המתאים לעונה זו.

גן או אולם?

נושא חשוב נוסף שיש לתת עליו את הדעת בעת תכנון חתונה הוא באיזה מקום לערוך את האירוע. ניתן למצוא גני אירועים בשרון המציעים אופציות של אירועים במאהל סגור ומקסים, מקושט בקפידה לפי רצון בני הזוג, או לחלופין – אולם אירועים סגור וגן מאובזר בצורה המתאימה ביותר בחורף, בעל מקומות ישיבה מרופדים ו"פטריות" חימום פזורות בכל מקום. בסופו של דבר, החורף בישראל אינו מגיע לטמפרטורות הנמוכות ביותר, וניתן ליהנות מבילוי בחוץ בשעות הערב המוקדמות ולהמשיך לאירוע סגור מאוחר יותר, או לחלופין, להיות כל הזמן במאהל סגור ומחומם – לשיקולי המשפחה ובעלי השמחה.

האם המחירים הנמוכים מצדיקים את האירוע?

לחתונת חורף מחירים מיוחדים, ואין זה סוד שזוגות רבים בוחרים לערוך את חתונתם בעונה הקרה על מנת לגבש אירוע משתלם יותר. זו גם תקופה שבה מתקיימים פחות אירועים יחסית לעונה החמה, ולכן קיימת סבירות גבוהה שרוב המוזמנים יגיעו בכל מקרה (בהנחה שאינכם מזמינים יותר מדי אנשים שאין להם כל עניין ממשי באירוע). השילוב של שני הגורמים הללו הופך את העניין למשתלם ביותר, ומאפשר ליצור חתונה קסומה במחירים הגיוניים ובהשתתפות אורחים רבים, שיהפכו את האירוע לנעים ביותר. על מנת למצוא את האפשרויות המשתלמות ביותר, ניתן לפנות לאתרים מקצועיים בתחום האירועים, המציגים את המקומות המתאימים ביותר לחתונת חורף.

bridal