מזכרת מחתונה חלומית

17/01/2017 | מאת: עדי טאוב | צילום: אדום |

חתונה היא אירוע מרגש מאין כמותו. כל זוג אשר עתיד לחגוג את האירוע המאושר ביותר בחיוו, המסמן את תחילתה של תקופה נפלאה ואת הפיכתו לזוג נשוי מעוניין לחגוג את אירוע החתונה שלו בצורה המיוחד והטובה ביותר. ישנם לא מעט פרטים טכניים שיש לדאוג להם כאשר מדובר בתכנון חתונה וכמובן שכל זוג מעונין לבחור את הטוב ביותר בכל קטגוריה הנוגעת לסידורי וארגוני החתונה. אחד הדברים שיש לתת עליהם את הדעת, אף על פי שלכאורה הוא נראה שולי וחסר חשיבות לעומת שאר הארגונים הוא התחום הנוגע למזכרות מהחתונה.

מדוע חשוב להשקיע במזכרות לחתונה

מזכרות מאירוע הם דבר לכאורה דבר קטן וחסר חשיבות, אך מרבית אורחי האירוע שלכם יזכרו את האירוע שלכם בעקבות המזכרת שתישאר להם מהחתונה. כל אדם מעוניין שהאירוע שלו יהיה אירוע כל כך טוב שהוא ייזכר וייחקק בתודעתם וזיכרונם של אורחים לטווח הרחוק. אולם, אירוע טוב ככל שיהיה נשכח מתישהו. כאשר משקיעים לא מעט בחתונה בכדי שהיא תהיה חוויה שתיזכר גם עבורכם וגם עבור האורחים שלכם, חשוב להשקיע במזכרות מהחתונה. לא חייב להשקיע יותר מדי מבחינה כלכלית במזכרות, אך חשוב לחשוב על רעיון ייחודי, אשר יעלה חיוך על פניהם של האורחים שלכם ואף שלכם, בכל פעם שתראו את המזכרת מונחת בביתכם. כיום ישנן מגוון מזכרות לאירועים ובפרט לחתונות ודאי לחשוב היטב איזו מזכרת תאיים אתכם ואת הערב הגדול בחייכם כזוג בצורה הטובה ביותר

סוגי מזכרות לחתונה

ניתן למצוא כיום לא מעט סוגים של מזכרות. כך למשל אחת המזכרות הפופולאריות ביותר בחתונות ובכלל בכל אירוע היא צילום מגנטים. צלם מגנטים מצלם כל אורח בחתונה ובמהלך הערב מפתח את הצילומים על מגנטים מיוחדים, המוצמדים אל לוח גדול בתוספת כיתוב כלשהו המציין שמדובר במזכרת מהחתונה של הזוג. כל אורח יכול לקחת במהלך הערב את המגנטים הרלוונטיים לו. מלבד המגנטים, ישנם זוגות אשר בוחרים בפן המסורתי יותר הגובל ביצירת מזכרת דמוית ברכון המכיל את ברכת המזון, סידור המכיל את אחת מהתפילות, ספרי תהילים ועוד. בנוסף לכף, ישנם זוגות אשר בוחרים ליצור עבור כל אורח בשולחן מארז מתוק כלשהו המכיל סוכריות או שוקולדים. על המארז יהיה פתק קטן המציין שמדובר במזכרת מהחתונה. כמו כן, לעיתים ישנם מגוון של זוהרים לחתונות אשר משמות לצורך שמחה ברחבת הריקודים, את הזוהרים לאחר מכן כל אורח שומר לעצמו והם מהווים מזכרת מהחתונה השמחה. אחת המזכרות הנפוצות ביותר בחתונות היא: חולצות אשר מודפסים עליהם אמירות שונות הקשורות לאורח אשר לובש אותם, לזוג ועוד.

הדפסה על חולצות לחתונה- מזכרת ייחודית מאירוע מדהים

חולצות מודפסות עבור חתונה הם אופציה הרלוונטית מאוד לכל זוג אשר מחפש מזכרת מיוחדת לחתונה שלו. על החולצה לרוב יהיו כיתובם שונים הקשורים לחתונת הזוג ואורחי החתונה ילבשו את החולצה במהלך האירוע, דבר שיוסיף שמחה לחתונה. חולצות לחתונה עם כיתוב הן ללא ספק דבר ייחודי מאין כמותו כאשר מדובר בחתונה. את החלוצות ניתן להשיג בחנויות שונות אשר עוסקות בתחום המזכרות לאירועים ועוד. חשוב לבחון היטב את טיב החולצה ואת טיב הכיתוב המודפס עליה בכדי שהיא תחזיק מעמד לאורך זמן בצורה טובה ותהווה את המזכרת האידאלית מהחתונה.

pic0009