מקפיצים את האירוע שלכם עם תוכן בלתי נשכח

13/02/2017 | מאת: עדי טאוב | צילום: אדום |

ישנם הרבה דברים שיכולים להכריע אם אירוע יהיה איכותי או לא – האוכל וצורת ההגשה שלו, המיקום המרשים, העיצוב, מה שילבשו חתן או כלת השמחה, איכות המוסיקה שמתנגנת ברקע על ידי תקליטן או להקה, המתנות הקטנות שיחולקו ברחבת הריקודים ועוד. כל אלה דברים שיכולים לשנות אירוע, להרים אותו, להקפיץ אותו או להפוך אותו לכזה שיום למחרת כבר ימחק מזכרונות החוגגים, אבל יש רק דבר אחד שיכול לגרום לאירוע להיות באמת בלתי נשכח – וזה התוכן במסיבה עצמה. ריקודים ואוכל זה נחמד, ויש אירועים שלמים שמתבססים רק על זה, אבל אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה חגיגי, מרגש, כזה שהאורחים ידברו עליו עוד שבועות לאחר מכן, אתם חייבים לדאוג לתוכן מסוים באירוע, לפי בחירתכם, שישאיר את כל האורחים מרוגשים ופעורי פה.

מצגת מרגשת לאירוע שלכם

אין כמו להנמיך את האורות באולם, להשתיק את המוסיקה, להושיב את החוגגים מול המסך ולהקרין מצגת שתגרום לכולם להוריד דמעות של התרגשות או לצחוק עד שתכאב להם הבטן. ניתן ליצור מצגת מרגשת לבת מצווה, בת מצווה, חתונה, מסיבת יום הולדת, אירוע פרישה, מסיבת גיוס ועוד, ולהתאים את התוכן לאירוע עצמו. מצגת מרגשת תהיה מלווה בדרך כלל בתמונות לאורך השנים, בשירים שהחוגג אוהב, בברכות מאנשים יקרים, בכתוביות מצחיקות ועוד, הכל לפי סוג האירוע ובעיקר לפי אופיו של החוגג.

שיר או ריקוד בהפתעה

אם מצגת מרגשת זה משהו שנעשה עבור החוגג או בשיתוף חלקי איתו, שיר או ריקוד הם דברים שהחוגג עושה לבדו במיוחד עבור הקהל. זוגות רבים מחליטים לבצע ריקוד מיוחד שיפתיע את האורחים במקום ריקוד הסלואו המסורתי, או שאחד מבני הזוג שר שיר מיוחד המוקדש לאחר, על רחבת הריקודים. גם חתני בר או בת מצווה יכולים לעשות שיר מיוחד או ריקוד, כזה שיתכננו שבועות מראש או יקליטו באולפן מיוחד לפני החגיגה כדי להדהים את האורחים בכשרונם יוצא הדופן. ריקודים בדרך כלל יתוכננו עם כוריאוגרף, אשר ידאג כי לחוגג או לחוגגת יהיו גם רקדנים מלווים שיסייעו להם לבצע שואו אמיתי. אם מדובר בשיר, רוב הסיכויים שהחוגג או החוגגת יקליטו אותו מראש, באולפן מסודר, ויבצעו אותו באירוע עם פלייבק (ביצוע רקע מוקלט) על מנת למנוע לחץ והתרגשות יתר הקיימים בביצוע חי, ללא ליווי.

השכרת אטרקציה חיצונית

מעבר לתוכן אותו אתם מכינים בעצמכם, אפשר לשכור תוכן חיצוני להנאת האורחים. בין האפשרויות תוכלו להביא להקה חיה, זמר או זמרת מפורסמים להופעה קצרה, סטנדאפיסט, להקת רקדנים, מופע להטוטני אש, מופע של שופרות או מעגל מתופפים ועוד מגוון רחב של אפשרויות, מהן ניתן לבחור בעיקר לפי רצונותיו של החוגג. ישנן אטרקציות שמתאימות יותר לחגיגה המערבת צעירים וילדים, כמו בר או בת מצווה, ואטרקציות המתאימות יותר לקהל של מבוגרים החוגגים חתונה או מסיבת יום הולדת.

00015