גן או אולם, ערב או צהריים - איזו כלה את?

23/05/2017 | מאת: עדי טאוב | צילום: אדום |

איך בוחרים את המיקום המושלם לאירוע כה חשוב, ומאיפה מתחילים בכלל? האם מתאימה לך חתונת ערב באולם, או דווקא אירוע צהריים בגן אירועים? אנחנו בסלון הכלות כאן כדי לעשות לך סדר.

אם היינו שואלות אתכן מהו הדבר הכי משמעותי בכל חתונה, אנחנו מניחות שהייתן עונות פה אחד: שמלות הכלה. שמלת הכלה לגמרי קובעת את הטון והופכת אותך למי שחלמת להיות באירוע החשוב בחייך, אך מלבד השמלה, לה שמור מקום של כבוד, גם לבחירת המיקוםיש חשיבות גדולה בקביעת אופי האירוע. גן או אולם, מקום פתוח או סגור, חלל קטן ואינטימי או רחב ידיים, כל אלה ייתנו את הטון לערב הגדול. אם את כלת חורף- אשרייך, הדילמה נחסכה ממך באופן אוטומטי, היות וחתונת חוץ במזג אוויר של 10 מעלות ממש לא באה בחשבון. מאידך, אם האירוע שלך מתקיים באביב אובקיץ, יש כמה דברים שממש חשוב שתדעי.

לוקיישן לוקיישן לוקיישן

לפני הכל, חשוב להחליט על האזור בו תרצו לקיים את האירוע. אם רוב רובם של האורחים מגיע מירושלים, לא תבחרי באולם הממוקם באזור השפלה. זכרי- חתונה טובה היא חתונה שבה האורחים נהנים, ולא מגיעים מותשים מנסיעות מפרכות. אז אחרי שבחרת מיקום גיאוגרפי, אפשר להתחיל ולבדוק מה האופציות אשר עומדות בפנייך באותו איזור, ולחלק אותן לקטגוריות – מקומות המתאימים לאירוע צהריים, גני אירועים, אולמות ושאר ירקות. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון, בין אם את מדמיינת אירוע צהריים שיקי ולא מתאמץ ובין אם חתונת ערב גרנדיוזית זה הקטע שלך, הוא להחליט על כמות המוזמנים שיש ובהתאם לחפש לוקיישן.מובן שלא תלכי למקום שמיועד להכיל 1000 איש כאשר יש לך רשימה של 200 מוזמנים, ולהיפך.

איזו כלה את?

עצמי את העיניים ונסי לדמיין איך את רואה את ערב החתונה שלך. האם את מדמיינת אירוע מעונב ואלגנטי, סטייל השטיח האדום עם קריצה לנשף של סינדרלה? אושאולי את בכלל חולמת על חתונה כפרית בניחוח וינטג'י ובסטייל וודסטוק? חשוב להבין מה בדיוק אופי האירוע שתרצי, ובהתאם לכך תוכלי לבחור את הלוקיישן האולטימטיבי. אחרי שהחלטת מה את רוצה לשדר בערב הכל כך מיוחד הזה, שבי עם בן זוגך ושאלו את עצמכםהאם תרצו אירוע בפנים, בחוץ, או אירוע משולב ובו קבלת פנים תחת כיפת השמיים, וישיבה בפנים. כל כיוון שתבחרו ללכת בו מציע שפע של אפשרויות מעולות, ועל מנת לבחור את אלה הכי מתאימים לכם, מומלץ מאוד להגיע עם בן הזוג לראות את המקום כאשר הוא בזמן אירוע, על מנת להבין את הווייב של ולראות אם אתם מתחברים אליו או לא.

זה הכל להיום, מקוות שעזרנו. וזיכרי, גן או אולם, חופה בשקיעה או תחת הכוכבים, אנחנו בטוחות שיהיה לך אירוע מושלם ובלתי נשכח לכל סגנון שתבחרי, החל משלב עיצוב שמלת הכלה, האיפור ועד עיצוב השיער.

ולא פחות חשוב, כמעט בכל תקציב ובעיקר מחירים שפויים שיאפשרו לך להוציא ממך את המיטב! שיהיה במזל טוב!