אדום קייטרינג לחתונה

אז סגרתם חתונה? מזל טוב! נעים להכיר, קייטרינג אדום - קייטרינג לחתונות ואירועים.

את המטבח של אדום מוביל בגאון צוות בעל ניסיון עשיר של 35 שנים, בליוויו של ארז קורנפלד, ארגנטינאי במוצאו ומייסד הקייטרינג, שהגריל הוא ציר מרכזי בחייו מאז ילדותו. המסירות שאינה יודעת גבול והמומחיות שנקנתה בעמל רב משך שנים כה רבות באה לידי ביטוי גם בטיסות אחת לחודש עד לארגנטינה, על מנת לבחור את נתחי הבשר המובחרים ביותר ולהעשיר את הידע על שיטות ההגשה והצלייה. אנו היבואנים של הבשר המשובח המוגש על ידינו.

לחברת אדום חשוב לקלוע לטעמו של קהל מגוון ואנין טעם, כך שלצד חובבי הקייטרינג הבשרי וחובבי האסאדו, ייהנו גם הצמחונים והטבעונים מחוויה ערבה לחך.

השירות המסור מתחיל כבר בשלב קבלת הפנים, נמשך אל הגשת המנות העיקריות ועד לקינוחים המשובחים.

ייחודה של חברת אדום בא לידי ביטוי לא רק במילוי הצרכים הרגשיים הנלווים לתהליך, אלא דווקא בהיבטים הפונקציונליים והעזרה בהפקת האירוע, על כן, זוכה הזוג לליווי צמוד עד לגיבוש תכנית קולינרית, המתאימה הן לחך והן לתקציב. אנו מאפשרים לכם לחוות התרגשות נקייה ממתחים לקראת האירוע, ושמחה נטולת דאגות במהלכו.

לא משנה היכן מתקיים האירוע, בין אם מדובר בקייטרינג בצפון בשדה פתוח, על שפת הים או בלב המדבר - אנו נגיע לכל מקום. חברתינו תשמח להעניק שירותי קייטרינג לכל סוגי האירועים, לרבות חתונות, בר מצוות, אירועים עסקיים ועוד. נשמח לקחת חלק באירוע הבא שלכם!

 

הגנים שלנו

אדום הינה חברת קייטרינג הבית של גן האירועים בצפון- בת הגלבוע  

bathagilboa

 

adom catering03

 adom catering55

adom catering08

adom catering57


קייטרינג לחתונה עם נסיון

בקייטרינג אדום מבינים באוכל, ולא פחות חשוב: באהבה. אבל הייחוד האמיתי של חברת אדום הוא השילוב בין אוכל ואהבה עם התבלין הבלתי מעורער: ניסיון. על אוכל איכותי בחתונה, כמו על הזוג עצמו, ימשיכו לדבר הרבה גם אחרי שהאירוע יסתיים. באירועים בכלל ובחתונות בפרט, חשוב שהאורחים ירגישו חלק מן החוויה ולא נפרדים או מנותקים ממנה. אחת הדרכים לקרב בין אנשים ולייצר אווירה אינטימית בכל מפגש אנושי היא אוכל. וכך, למרות שהחתן והכלה הם מרכז האירוע, מפיקה חברת אדום קייטרינג לחתונה שהוא כולו חוויה חושית ורגשית המותירה טעם נפלא וזיכרון מענג. וכשהאורחים שמחים- החתונה שמחה.

כשאדום מארגנים קייטרינג לחתונה, נכנסת לתהליך ההפקה הרבה תשוקה המבעבעת מסירים מהבילים ובוקעת מן הגריל המדיף ניחוחות מגרים. החתונה היא נקודת הפתיחה של התבשיל המיוחד שאתם מקדיחים ביחד, ורק קייטרינג מעולה בא בחשבון באירוע חד פעמי שכזה.

חברת אדום שמחה להעניק לכם מניסיונה הרב בתחום הקייטרינג, להגשים פנטזיות קולינאריות, להיות שותפה להמלצות על שילוב בין מנות, על סדר ההגשה ועל הרכבת התפריט לכדי שילוב טעמים מנצח. בנוסף, גאה חברת אדום ברישיון יצרן מזון, בפיקוח של משרד הבריאות, כמו גם בבקרת איכות, ניקיון וטריות.

בלוג החתונות של אדום

הבלוג המקצועי של אדום