קייטרינג בצפון


תהליך החיפוש אחר שירותי קייטרינג לאירוע מאחד בין שלושה מרכיבים חשובים: ניסיון עשיר בהפקה, הקפדה על איכות משובחת של מזון, וכמובן: שירות מעולה, אישי וחם. בעבור חברת אדום המעניקה שירותי קייטרינג בצפון בפרט ובארץ בכלל, מדובר במרכיבי יסוד. אנו מאמינים כי יש להתנהל בשקיפות מלאה מול הלקוח ובשיתוף פעולה מלא איתו לאורך כל הדרך. אנו מאמינים כי בחירת הלקוח והעדפותיו הן בין אבני היסוד של הפקת אירוע מוצלח.

קייטרינג על הדשא של הקיבוץ בצפון הרחוק, וגם במדבר. בכל מקום שתבחרו

שירותי הקייטרינג של חברת אדום עונים על כל דרישה ומגשימים כל פנטזיה: אנו מלווים את הלקוח אל פינת מדבר מרוחקת, אל כרי דשא במושב נידח בצפון הארץ ואפילו מגיעים עד לחוף הים. בעבורינו המיקום אינו מהווה מכשול או מגבלה: מרכיבי המזון עוברים בקרת איכות מחמירה, צוות המטבח יכין עבורכם מטעמים מחומרי גלם מעולים תוך הקפדה על הגשה נעימה לעין. חברת אדום שמחה להעניק לכם מניסיונה הרב בתחום הקייטרינג, להגשים פנטזיות קולינאריות ולהיות שותפה להמלצות על שילוב בין מנות, להמליץ על סדר ההגשה וזאת לכדי שילוב טעמים מנצח. כמו כן, גאה חברת אדום ברישיון יצרן מזון, בפיקוח של משרד הבריאות, כמו גם בבקרת איכות, ניקיון וטריות.

המפתח להצלחת האירוע- הביחד

ניסיונה העשיר של חברת אדום ניכר בכל שלב, באדום יודעים שלא רק טעמה של הארוחה או ריחה המגרה מותירים את רישומם על הסועד, לא שוכחים שהעין היא הראשונה לאכול. וזאת על ידי שימוש בכלי חימום ניידים ואסתטיים להפליא, כדוגמת גרילים קטנים המוצבים במרכז השולחן ומסודרים באופן נעים לעין. לחברת אדום ניסיון עצום בהגשה מרכזית וגם בהגשה במזנונים, הדורשים היערכות נפרדת ותזמון בפני עצמו, כך שגם ההיבט האסתטי הכרוך בהגשה לא ייפגם ולו במעט.

אדום קייטרינג - קייטרינג לחתונה 2

 

אדום קייטרינג - קייטרינג לחתונה 3

 

קייטרינג של פעם בחיים לאירוע של פעם בחיים

חברת אדום מספקת לאירועים שירותי קייטרינג בצפון, כאשר תחת הכותרת "אירועים" נפרשת רשימה ארוכה של שמחות פרטיות, לצד כנסים מקצועיים וערבי חברה. המכנה המשותף לאירועים שנחלו הצלחה, הוא אווירה הקולעת לטעמם של המשתתפים והנאה מן האוכל שהוגש וליווה את האירוע. היכולת לתמרן בין העדפות קולינאריות שונות, כמו גם לייצר חוויה מרגשת שמורה למומחים. ניסיונה של חברת אדום בהענקת שירותי קייטרינג לאירועים, מקנה לצוות את היכולת להרגיש את קהל האורחים בזמן אמת, להבין מה נדרש ובאילו מינונים כדי להתאים את השירות לאירוע ולמקסם את הצלחתו.

ואם אנחנו רוצים לחגוג בטבע?

אזור צפון הארץ הוא אטרקטיבי במיוחד לטיולים ושהייה בחיק הטבע. במקרים רבים, שירותי קייטרינג בצפון מוגבלים לאולמות מסודרים או לשטחים ייעודיים. הסיבות לכך הן היעדר של ציוד מתאים לקיום של קייטרינג מלא בשטח, חוסר ידע וניסיון. אך עבור חברת אדום, אירועי שטח הם אתגר שניתן ליישם ולהפיק מהם את מרב ההנאה: עם הציוד המתאים, ההיערכות המקדימה הנכונה והרבה מאוד מעוף ויצירתיות, מסופקים שירותי קייטרינג לאירועים בצפון גם במיקומים מרוחקים ובתנאי שטח מאתגרים. כך, גם אם מדובר באזור פראי ונידח, ניתן ליהנות מכל הפינוקים של קייטרינג איכותי, החל מריהוט, דרך תכנון מתחם נגיש לכל הגילאים וכלה בחווית האוכל עצמה.

adom catering12

adom catering18

adom catering04