הוא ידע שהיא תהיה אשתו מהרגע הראשון, היא ידעה שהוא ג'ינג'י

25/10/2015 | מאת: אלה בידר | צילום: אור קרן |


רגע לפני שהם עולים על מטוס לירח דבש בזנזיבר, עטר ועידן התפנו לשאלון החתונה שלנו: על מה הם לא הסכימו עד הרגע האחרון, איך הם הגיבו כשראו האחד את השנייה לראשונה בחופה, וכמה ילדים הם רוצים (15, פחות או יותר). קבלו הצצה לחתונת הקיבוץ של הזוג המקסים הזה

atar idan13

זה תמיד מסקרן לדעת מה הצד השני חשב עליכם ברגע הראשון כאשר ראה אתכם. במקרה של עידן ועטר, זה היה מאוד פשוט אם כי לא מאוד הדדי. כשעידן, 29, בוגר לימודי הנדסת מחשבים באוניברסיטת בן גוריון פגש את עטר, 28, דיאטנית, ועובדת בבית חולים סורוקה במחלקה לטיפול בהפרעות אכילה לילדים ונוער, היה לו ברור שהיא תהיה אשתו. ויש לו עדים שיתמכו בכך. עטר לעומת זאת, הייתה פחות החלטית ("בכל זאת – הוא ג'ינג'י"), אבל בסופו של יום, עידן צדק. הבלונדינית והג'ינג'י המקסימים האלה שברו את הכוס בספטמבר האחרון בקיבוץ שדה נחום ורגע לפני שהם עולים על מטוס לירח הדבש, הם התפנו לשאלון החתונה שלנו.

הדבר הראשון שהסכמתם עליו:
"היה ברור לשנינו מההתחלה שאנחנו רוצים להפיק חתונת שטח בעצמנו. רצינו ליצור משהו שהוא רק שלנו ולעשות הכול לבד ובשיתוף פעולה מלא. עם זאת - מהתחלה החלוקה הייתה מאד ברורה. עניין העיצוב תפס דגש מאד מרכזי ולטובת מימוש הפנטזיה גויס דוד של עטר - אלעד ערמון - אמן תותח שיחד עם עטר, הצליחו להגשים כל פנטזיה עיצובית שרק חשבנו עליה. לשמחתנו, זו הייתה חתונה צבעונית והרגשנו שהצלחנו לרדת לפרטים הכי קטנים בכל דבר".

הוויכוח שלא נגמר ביניכם:
"עטר לא רצתה שאתלה את הגרילנדות (שרשראות של נורות) לבד. בסוף עשיתי את זה בעצמי, יומיים בלבד לפני החתונה, וזה יצא יפה מאוד. היה לנו גם דיון ממושך בנוגע לחתונה ברבנות. הלכנו למפגש של כמה שעות מטעם מסגרת הוויה כדי ללמוד על טקס החופה .חודש לפני האירוע מצאנו רב שאנחנו מכירים והחלטנו לעשות את זה כדת וכדין, להתחתן בכל זאת ברבנות".

הרגע הכי מרגש בחתונה:
"החופה שנוצרה מאוסף של פיסות בד שחברים ומשפחה קיבלו ועליה הם התבקשו לצייר, לרקום או להדפיס מה שהם רוצים. כשקיבלנו בחזרה את הבדים, זה היה מאוד מרגש וכיף. בנוסף, החלטנו לא להיפגש שבוע לפני החתונה והמפגש הראשון בתור חתן וכלה היה רק מתחת לחופה והיה מאד מרגש".

מה הוא חשב כשהוא ראה אותך בשמלת כלה?
"זכיתי".
מה חשבת כשראית אותו - כחתן?
"התרגשתי בטירוף כשצעדתי לחופה וכשראיתי אותו בפעם הראשונה חשבתי שזה חלום שהתגשם ".

רגע שלא תשכחו גם בעוד 20 שנים:
"כשעידן כיסה אותי בהינומה ולחש לי באוזן מילים מרגשות".

atar idan12

מה הספקתם לאכול בערב עצמו?
"עידן אכל את כל המנות של קבלת הפנים, וכשכולם התחילו לאכול, הצלחנו לחמוק לחדר צדדי לכמה דקות ואכלנו מהמנות העיקריות. בדיעבד אני מצטערת שלא הספקתי לטעום מהאווז במנות הראשונות. כולם דיברו עליו".

הדבר הכי משמח שקרה בחתונה:
"האהבה שקיבלנו מכולם. לא חשבנו שלהיות במרכז העניינים תהיה חוויה כל כך חיובית עבורנו אבל הגלים של האהבה מילאו אותנו באנרגיות גם כמה ימים אחרי. וכמובן החיבוק של אמא ".

אם הייתם צריכים להתחתן שוב - האם הייתם עושים משהו אחרת?
"השאלה היחידה שליוותה אותנו כל הזמן בראש הייתה עניין מזג האוויר, שמאוד קשה לצפות מראש. התחתנו בתקופת החגים ויכול להיות שהיינו מחליטים לדחות את האירוע בחודש לטובת מזג אוויר נעים יותר ופחות חם וכך זוכים גם ליותר אורחים יקרים ששהו בחו"ל".

הפידבק מאורח שהכי שימח אתכם:
"לבוא לחתונה היה כמו להיכנס לעולם קסום"

הדבר הראשון שעשיתם כשחזרתם הביתה:
"כל החברים הקרובים נשארו לישון במועדון של הקיבוץ ובבוקר שלמחרת הייתה ארוחת בוקר עם ג'חנון של סבתא זמירה ו"קדרים-באים" המוני בבריכה של הקיבוץ".

לאן טסים לירח דבש?
"בלילה שאחרי החתונה טסנו לחמישה ימים לאוסטריה, ועכשיו אנחנו בדרך לדרום אפריקה וזנזיבר לחודש וחצי".

עם כמה ילדים נמצא אתכם בעוד עשר שנים:
"בערך 15. עוד לא סגורים על זה במדויק."הספקים שלנו

קייטרינג: אדום
בר: לולה בר
צלם סטילס: עמרי אילת
צלמת וידיאו: ענת מזור
הגברה ותאורה: נענע אירועים
די ג'י: עמרי סמדר - ליברה מיוזיק
עיצוב: אלעד ערמון - דוד של עטר
איפור ושיער: רויטל גלוסקא כהן
שמלה: הילה גאון

atar idan01

atar idan02

atar idan03

atar idan05

atar idan07

atar idan06

atar idan11

atar idan14

atar idan09

atar idan15

atar idan04