הפקת אירועים בצפון


כדי שאירוע יוכתר כאירוע מוצלח עליו לעבור ללא שיבושים או תקלות, כך שאתם בעלי השמחה ביחד עם האורחים תחוו הנאה מרבית. משום כך, מומלץ לבחור אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, הבקיאים בכל המשמעויות הנלוות להפקה - החל מההיבטים המנהלתיים ועד לפרטים הטכניים הקטנים ביותר. הפקדת האירוע בידיים מקצועיות מאפשרת לכם לחוות התרגשות נקייה ממתחים לפני האירוע, ושמחה נטולת דאגות. כיצד בוחרים חברה המתמחה בהפקת אירועים?

אדום מפיקים חלום, מגשימים אירוע

חברת אדום חוצה את הקונספט הבנאלי, ומציעה ללקוחותיה שיתוף פעולה בדרך להגשמת חלומם הפרטי. אנו בעלי נסיון של שנים רבות בהפקת אירועים ובקיאים בכל שלבי ההפקה, החל מתיאום כל הספקים המומלצים הנדרשים לאירוע כגון תקליטן, הגברה, צלם, וכלה בניהול האירוע כך שכל אחד מהספקים ימלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר. נותני השירות שאנו עובדים איתם הינם מהשורה הראשונה בארץ, וכמובן שבזכות שיתוף הפעולה עם חברת אדום תזכו למחיר מיוחד, אך חשוב מכל – תזכו לראש שקט בסגירת נבחרת הספקים שיקחו חלק מרכזי באירוע. בנוסף, מקדישים אנו תשומת לב מיוחדת לעיצובים ייחודיים במתחם האירוע, מקפידים להתחדש כל העת באטרקציות העדכניות ביותר ולהשתכלל בכל הקשור להפקת אירועים בטבע והפקות חוץ.

adom catering13

adom catering03

 

בין ניסיון ללוגיסטיקה

מבחינת אדום ההכנות אינן מתמקדות אך ורק בהיבטים הטכניים הצרים של שינוע הציוד והמזון או טיפול בפן הלוגיסטי המובן מאליו, אלא ההכנות מושפעות גם מהתנאים המשתנים והבלתי צפויים, כגון תוואי שטח, מאפייני וגילאי האורחים או מזג האוויר הצפוי ביום האירוע ובזמן ההכנות. מנהלי אירועי השטח שלנו חוו על בשרם מאות אירועים מוצלחים בהם היתה דרושה הכנה לוגיסטית ארגונית מדוקדקת מבעוד מועד.

קייטרינג וגם מפיק: הפקת אירועים בצפון, בטבע, במדבר ועל חוף הים

חברת אדום אינה נרתעת ממיקומים חריגים או מרוחקים, בין אם מדובר בשדה פתוח, על שפת הים ואפילו אי שם בלב המדבר. אירועים בטבע מצריכים היערכות מיוחדת, בהתאם לתוואי השטח בו הם נערכים. חברתינו מצטיינת בכל פרטי ההפקה, והתמחותה בהפקת קייטרינג בשטח אינה מצטמצמת אך ורק לגבולות הצפון, והיא מתפרשת על פני כל רחבי הארץ. מבחינת אדום, ניתן לקיים כל אירוע בכל מקום, ליהנות ממגוון קולינארי עשיר ומאכילה משותפת ובלתי נשכחת בטבע. אנו נשמח להפיק עבורכם את האירוע מתחילתו ועד אחרון האורחים.

adom catering07

אדום קייטרינג - הפקת אירועים בצפון 1

אדום קייטרינג - הפקת אירועים בצפון 2

אדום קייטרינג - הפקת אירועים בצפון 3

אדום קייטרינג - הפקת אירועים בצפון 4